2009-03-08 - Junior II. D Latin Rész-/ Végeredmény
Gyermek I-II D, C - Junior II D, C, B Országos Bajnokság, Egyéni és Csoportos Kûr Magyar Bajnokság
Junior II. D Latin |
Rész-/ Végeredmény |
2009-03-08 |
Bírók: |
A: Botond Béla |
B: Bíró Csaba |
C: Eke Sarolta |
D: Mihály János |
E: Benkõ Zsófia |
F: Felczán Béla |
G: Jegesné Hornyák Hajnalka |
1. döntnök: Jenei Éva |
1. számlálóbíró neve: Kis János |
2. számlálóbíró neve: Ormándi Zoltán |
Rendezõ: Realdance TSE |
Hely | RSZ. | Férfi résztvevõ | Nõi résztvevõ | Egyesület / Ország | Pont |
1 | 49 | Cibulka Alex | Márki Alexa | Kner Táncsport Egyesület
| 56 |
2 | 53 | Glózer Gergõ | Szalai Nikolett | Boleró Táncsport Egyesület
| 54 |
3 | 75 | Sági István Balázs | Sebõk Anett | Szilver Táncsport Egyesület
| 53 |
4 | 60 | Konrád Kevin | Rigó Adél | Boleró Táncsport Egyesület
| 51 |
5 | 71 | Petrovánszki Gábor | Ormándi Molli | Szilver Táncsport Egyesület
| 50 |
6 | 74 | Radnai Nobert | Dézsy Klaudia | Feeling Táncsport Egyesület
| 48 |
|
7-8 | 54 | Gulyás István | Szõllõsi Sarolta | New York Táncegyesület
| 45 |
7-8 | 77 | Szalai Máté | Laskovics Petra | Lorigo Táncsport Egyesület
| 45 |
9-10 | 55 | Juhász Patrik | Bálint Zsuzsanna | M&m Táncsport Egyesület
| 42 |
9-10 | 70 | Nagy Benjamin | Zuppán Cintia | Kner Táncsport Egyesület
| 42 |
11 | 80 | Tamás Alex | Major Evelin | Valcer Táncstúdió
| 41 |
12 | 79 | Tabaka Szabolcs | Pellei Vanessza | Valcer Táncstúdió
| 39 |
|
13-14 | 57 | Kaszás Levente | Kõszegi Léda Anna | Perfect Dance Tse
| 36 |
13-14 | 64 | Lázár Marcell | Duliskovich Bettina | New York Táncegyesület
| 36 |
15 | 67 | Matyi Máté | Mató Henrietta | Szabolcs Diáksport Egyesület
| 35 |
16-17 | 47 | Bécsi Patrik | Tóth Rebeka | Feeling Táncsport Egyesület - Pomádé Tse
| 32 |
16-17 | 58 | Kaszás Richárd | Kaszás Regina | Valcer Táncstúdió
| 32 |
18-20 | 51 | Fülöp Péter | Balogh Bianka | Kner Táncsport Egyesület
| 27 |
18-20 | 62 | Kotymán Arnold László | Kóródi Bettina | Szilver Táncsport Egyesület
| 27 |
18-20 | 69 | Nagy Bálint | László Nikoletta | Fiesta Kulturális És Szabadidõ Se
| 27 |
21 | 50 | Dorn Krisztián | Szurcsik Szonja | Stúdió 2000 Tse
| 26 |
22-23 | 45 | Bárándi Attila | Gál Zsanett | Szilver Táncsport Egyesület
| 23 |
22-23 | 65 | Lázi Krisztián | Lázi Jennifer | Botafogo Táncegyüttes
| 23 |
24 | 43 | Õri Zoltán | Bai Dóra | Lorigo Táncsport Egyesület
| 21 |
|
25-26 | 66 | Lenkefi Richárd | Banka Roxána | Szilver Táncsport Egyesület
| 18 |
25-26 | 78 | Szõke János | Badinszki Diána | Stúdió 2000 Tse
| 18 |
27-29 | 59 | Király Bence | Apáti Rebeka | Pomádé Tse
| 14 |
27-29 | 61 | Koszta Tamás | Nagy Kitti | Valcer Táncstúdió
| 14 |
27-29 | 72 | Plosz Bence | Galamb Andrea | Ködmön Társastánc Se
| 14 |
30 | 44 | Almás József | Bálint Dorottya Luca | M&m Táncsport Egyesület
| 12 |
31-34 | 73 | Pomozi Péter | Elekes Helga | Lorigo Táncsport Egyesület
| 6 |
31-34 | 76 | Szabó István | Tóth Fruzsina | Valcer Táncstúdió
| 6 |
31-34 | 82 | Vilmányi Csaba | Zónai Zsanett | Forma Táncsport Egyesület
| 6 |
31-34 | 83 | Vörös István Bence | Fáki Eszter | Danceland Táncsport Sportegyesület
| 6 |
35 | 63 | Kõmûves Miklós | Kõmûves Orsolya | Sziluett Táncsport Egyesület
| 5 |
|
Gyermek I-II D, C - Junior II D, C, B Országos Bajnokság, Egyéni és Csoportos Kûr Magyar Bajnokság
Junior II. D Latin |
Rész-/ Végeredmény |
2009-03-08 |
Bírók: |
A: Botond Béla |
B: Bíró Csaba |
C: Eke Sarolta |
D: Mihály János |
E: Benkõ Zsófia |
F: Felczán Béla |
G: Jegesné Hornyák Hajnalka |
1. döntnök: Jenei Éva |
1. számlálóbíró neve: Kis János |
2. számlálóbíró neve: Ormándi Zoltán |
Rendezõ: Realdance TSE |
Hely | RSZ. | Férfi résztvevõ | Nõi résztvevõ | Egyesület / Ország | Pont |
36 | 68 | Mészáros Zsolt | Nagy Nicol | Pro-Art Táncstúdió
| 3 |
37 | 81 | Táncos Roland | Tillinger Anna Éva | Samba Tse
| 2 |
38 | 52 | Füzesi Csongor | Gyõri Zsüliett | Olimpia Társastánc Sportegyesület
| 0 |
|