2009-05-23 - Kezdõ Latin II. Rész-/ Végeredmény

VI. Csepel Kupa Táncfesztivál

Kezdõ Latin II.

Rész-/ Végeredmény

2009-05-23

Bírók:

A: Juhász Ágnes

B: Jebeloczki Richárd

C: Pap Balázs

1. döntnök: Keleti Andrea

1. számlálóbíró neve: Kis János

2. számlálóbíró neve: Ormándi Zoltán

Rendezõ: Feeling TSE

41 páros

1/2

Budapest

Hely

RSZ.

Férfi résztvevõ

Nõi résztvevõ

Egyesület / Ország

Pont

1

141

Pothánszky Dániel

Takács Bettina

Tánccal Az Egészségért

0

2

126

Húsz Richárd

Szatmári Orsolya

Pik

0

3

134

Narancsik Norbert

Csikivgya Daniella

Studio 2000

0

4

110

Gegõ Gábor

Erdõs Réka

Sziget Dance Tse

0

5

129

Lengyel Balázs

Élõ Franciska

Fencing Tse

0

6

145

Szepesvári Bálint

Kristóf Éda

Studio 2000

0

7

117

Tiralla Bonifác

Ótott-Kovács Anna

Szegedi Táncmûvészeti Iskola

0

8

152

Kecse Tamás

Demény Anett

F

0

9

118

Szabó-Hornos Norbert

Csukodi Mónika

F

0

10-12

108

Dorogi Olivér

Demeter Csilla

Dudás Tibor

0

10-12

127

Koszta Marcell

Talló Bernadett

Tánccal Az Egészségért

0

10-12

143

Sass László

Tillinger Tímea

Mihó Diána

0

13-14

131

Mendrey Gergely

Komáromi Ivett

Csepeli Nagy Imre Ámk

0

13-14

136

Eszes Roland

Remenár Dóra

F

0

15-17

8

Tóth Zsolt

Nagy Gerda

F

0

15-17

122

Farkas Béla

Bõhm Zsanett

Dudás Tibor

0

15-17

142

Ritli Zsanett

Pákozdi Nóra

Feeling

0

18-22

83

Király István

Munkácsi Kincsõ

Miami Tse

0

18-22

124

Hegedûs Alexa

Frei Zsófia

Feeling

0

18-22

125

Horváth Márk

Lutze Anna

Feeling

0

18-22

133

Nagy Bianka

Mihályi Luca

Feeling

0

18-22

140

Pollacsek Kálmán

Vida Boglárka

Feeling

0

23-26

106

Digner Attila

Szabó Vivien

Flash Tse

0

23-26

114

Lázi Béla

Kiss Izabella

T-Dance Ami

0

23-26

123

Fehér Martin

Szabó Henriett

Tánccal Az Egészségért

0

23-26

139

Perger Ádám

Ispán Karina

Mihó Diána

0

27-29

119

Varga Benjamin

Gyóni Virág

Sami

0

27-29

135

Nonn Réka

Eördögh Zsófia

Feeling

0

27-29

138

Paulus Bence

Paulus Adrienn

Feeling Tse

0

30-31

109

Dulai György

Sólyom Fanni

Flash Tse

0

30-31

113

Klajkó Máté

Geiger Vivien

Flash Tse

0

32-34

111

Horváth Roland

Csonka Enikõ

Fencing Tse

0

32-34

115

Litauszki Gábor

Gyurján Adél

Flash Tse

0

32-34

128

Kresják Viktor

Rózsa Nóra

Feeling

0

35-38

112

Kiss Tibor

Sándor Kata

Sziget Dance Tse

0


VI. Csepel Kupa Táncfesztivál

Kezdõ Latin II.

Rész-/ Végeredmény

2009-05-23

Bírók:

A: Juhász Ágnes

B: Jebeloczki Richárd

C: Pap Balázs

1. döntnök: Keleti Andrea

1. számlálóbíró neve: Kis János

2. számlálóbíró neve: Ormándi Zoltán

Rendezõ: Feeling TSE

41 páros

2/2

Budapest

Hely

RSZ.

Férfi résztvevõ

Nõi résztvevõ

Egyesület / Ország

Pont

35-38

130

Litkei Martin

Nagy Viktória

Feeling

0

35-38

144

Szalai Mónika

Pogácsás Vivien

Feeling

0

35-38

147

Telek Szilvia

Darázs Viola

Feeling

0

39-41

121

Csóka Szabolcs

Túri Noémi

Feeling

0

39-41

137

Pálinkás Nikolett

Hupján Csenge

Feeling Tse

0

39-41

146

Szrapkó Gergõ

Dimic Tamara

Feeling

0