2010-02-20 - Junior kezdõ latin Rész-/ Végeredmény

XII. Goldance Tánciskolás Kupa "A" Pálya

Junior kezdõ latin

Rész-/ Végeredmény

2010-02-20

Bírók:

A: Oláhné Molnár Anna

B: Inotai Csaba

C: Becz Attila

D: Kovács Sándor

E: Földházi Péter

1. döntnök: Bodorik Alma

1. számlálóbíró neve: Kis János

2. számlálóbíró neve: Ormándi Zoltán

Rendezõ: GolDance TSE

38 páros

1/2

Budapest

Hely

RSZ.

Férfi résztvevõ

Nõi résztvevõ

Egyesület / Ország

Pont

1

33

Bíró Botond

Sölét Brigitta

Cherrydance

0

2

64

Száraz Barnabás

Sviridova Polina

Sway S.t.e.

0

3

69

Vakarcs Ignác

Garamvölgyi Lilla

Dévaványai Ámk

0

4

36

Döbrei Zoltán

Tóth Fruzsina

Szilver

0

5

41

Gyugos Dominik

Félegyházi Anett

Pilis Kolibri Ste

0

6

53

Murányi Szabolcs

Döbrei Mónika

Szilver

0

7

57

Pál György

Gál Viktória

Szilver

0

8

44

Juhász József

Borsos Kinga

Kapronczai Ami

0

9

54

Nagy Olivér

Feke Brigitta

Dévaványai Ámk

0

10

70

Horváth Gaudi Balázs

Tóth Rita

Joydance

0

11-12

34

Cukalasz Sztavrosz

Turtsányi Bernadett

Cherrydance

0

11-12

65

Szentirmai Kornél

Németh Gréta

Cherrydance

0

13

45

Kacsák Ádám

Csiba Gyöngyi

El Paso Tse

0

14-15

42

Hofekker Viktória

Róth Eszter

Kapronczai Ami

0

14-15

46

Kecse Tamás

Demény Anett

Szilver

0

16-19

43

Horváth Dániel

Szelecki Vivien

Danceland

0

16-19

55

Németh Tibor

Micskei Fanni

Dévaványai Ámk

0

16-19

61

Szabó Balázs

Pauli Ramóna

A Thália Ami (táncegyesület)

0

16-19

63

Szalai Dénes

Túri Fanni

Dévaványai Ámk

0

20-21

50

Lukács Vendel

Nagy Martina

Klapka György Ált. Isk. És Ami

0

20-21

59

Séllei Balázs

Kis Réka

Dévaványai Ámk

0

22

32

Berta Dominik

Tóth Vivien

Fashion-Dance Tse, Érd

0

23

38

Farkas Márk

Szádeczky Boglárka

A Thália Ami (táncegyesület)

0

24

31

Berényi Gábor

Kökényes Melinda

Zsámbéki Táncsport Egyesület

0

25

47

Kiss Olivér

Milus Alida

El Paso Tse

0

26-28

56

Opre Dávid

Képes Edina

Klapka György Ált. Isk. És Ami

0

26-28

62

Szalai Bálint

Mezõsi Daniella

El Paso Tse

0

26-28

66

Szrapkó Gergõ

Kis Fanni

Goldance Tse, Pilis

0

29-31

40

Gyõvári Noémi

Marosi Petra

Farantai Réka Táncstúdió, Alsónémedi

0

29-31

58

Ruda Bettina

Barna Henrietta

Klapka György Ált. Isk. És Ami

0

29-31

68

Tóth Roland

Regdánszki Tamara

Goldance Tse, Pilis

0

32

30

Balog István

Szenczi Eszter

Általános Mûv. Központ - Dévaványa

0

33-38

35

Domján Dóra

Varga Krisztina

Farantai Réka Táncstúdió, Alsónémedi

0

33-38

37

Erdélyi Dániel

Pokker Zsófia

Freedancehall Tánccentrum, Tatabánya

0

33-38

49

Lakatos Lilla

Virág Nóra

Tetz Alapfokú Mûvészetoktatási Intézmény

0


XII. Goldance Tánciskolás Kupa "A" Pálya

Junior kezdõ latin

Rész-/ Végeredmény

2010-02-20

Bírók:

A: Oláhné Molnár Anna

B: Inotai Csaba

C: Becz Attila

D: Kovács Sándor

E: Földházi Péter

1. döntnök: Bodorik Alma

1. számlálóbíró neve: Kis János

2. számlálóbíró neve: Ormándi Zoltán

Rendezõ: GolDance TSE

38 páros

2/2

Budapest

Hely

RSZ.

Férfi résztvevõ

Nõi résztvevõ

Egyesület / Ország

Pont

33-38

51

Lukácsi Réka

Kozma Krisztina

Farantai Réka Táncstúdió, Alsónémedi

0

33-38

60

Surányi Gábor

Gaál Rita

Goldance Tse, Pilis

0

33-38

67

Tenki Alex

Juhász Zsófia

Farantai Réka Táncstúdió, Alsónémedi

0